Kształtowanie kompetencji miękkich

 

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy?

A może chcesz zrobić coś tylko dla siebie i swojego rozwoju osobistego?

 

Jeśli jesteś na TAK projekt Kształtowanie kompetencji miękkich jako zdolności dodatkowych cenionych przez pracodawców jest dla Ciebie!

 

 

O co chodzi?

 

Celem projektu jest praca indywidualna oraz udział w warsztatach tematycznych, które mają na celu podnieść kompetencje miękkie osób z niepełnosprawnością lub osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w wieku od 15 do 30 roku życia z całej Polski . Jeśli chcesz (między innymi) nauczyć się: pracować w zespole, motywować innych, przyjmować konstruktywną krytykę, wypracowywać kompromis lub już to potrafisz, ale chcesz zwiększyć swoje umiejętności, ten projekt jest dla Ciebie.

 

Co oferujemy?

Coaching indywidualny – spotkanie ze specjalistą, który pomoże Ci odkryć i wzbogacać swoje atuty, a także rozwinąć posiadany potencjał. Spotkania indywidualne z doradcą zawodowym, który przybliży Ci rynek pracy oraz będzie pracować z Tobą nad tym, czego oczekują od pracownika pracodawcy. Istnieje możliwość zdalnego odbycia spotkań z cochem oraz doradcą zawodowym.

 

Warsztaty – tematyczne kończące się zaświadczeniem. Warsztaty weekendowe będą odbywać się w Koninie. Będziesz mógł wziąć udział w co najmniej dwóch! Poznasz między innymi tajniki motywacji, asertywności oraz sztukę pracy w zespole. Zapewnimy Ci bezpłatne zakwaterowanie oraz catering podczas szkoleń.

 

Wsparcie psychologa, jeśli potrzebujesz.

 

Niezbędne materiały do zajęć.

 

Wykwalifikowanych specjalistów.

 

Świetną atmosferę.

 

Kogo zapraszamy?

Osoby z niepełnosprawnością, niepracujące oraz nieuczącyce się

lub osoby nieuczące się i niepracujące zagrożone wykluczeniem społecznym.

 

 

Pobierz poniższe załączniki i zapoznaj się z regulaminem:

Regulamin

Formularz dla osoby dorosłej

Formularz dla osoby dorosłej z niepełnosprawnością

Formularz dla dzieci i młodzieży

Oświadczenie o przystąpieniu do projektu

Oświadczenie o przetwarzaniu danych

Zgoda na wykorzystanie wizerunku dla osoby dorosłej

Zgoda na wykorzystanie wizerunku dla dzieci i młodzieży

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ REKRUTACYJNY KLIKAJĄC > TUTAJ <

 

Jeżeli masz pytania, zadzwoń lub napisz do Damiana Walczaka z Fundacji: damian.walczak@podajdalej.org.pl, tel. 63 211 22 19

 

 

Projekt „Kształtowanie kompetencji miękkich jako zdolności dodatkowych cenionych przez pracodawców w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w kwocie 294280,00 zł

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 - podajdalej.org.pl