Lisek Ibisek pomaga dzieciom zrozumieć świat!

Opowiadania o Lisku Ibisku to zbiór przygód liska mówiącego ludzkim głosem i żyjącego wśród ludzi. To nasz kolejny projekt edukacyjny, dzięki któremu dzieci lepiej zrozumieją otaczający świat.

 

W opowiadaniach autorstwa Anny Rosiak – Walczak sympatyczny Lisek Ibisek martwi się o przyrodę, poznaje dzieci z niepełnosprawnością, podpowiada jak pokonać strach, jak ze sobą uczciwie rywalizować i rozwijać swój talent (zapowiedź autorki TUTAJ). Opowiadania pięknie zilustrowała młoda artystka Aniela Gach.

 

Opowiadania o Lisku Ibisku, scenariusze lekcji dla nauczycieli klas I – III szkoły podstawowej oraz ćwiczenia dla całej rodziny można pobrać bezpłatnie ze strony www.lisekibisek.pl

 

Podopieczni i wolontariusze Fundacji PODAJ DALEJ nagrali wszystkie opowiadania więc dzieci, które jeszcze same nie czytają, mogą ich posłuchać! Zaprasza Klaudia Mruk, która występuje jako narrator – TUTAJ.

 

 

Na zdjęciu od lewej: Aniela Gach (autorka ilustracji), Anna Rosiak – Walczak (stworzyła Liska i napisała opowiadania), Justyna Gach (uszyła Liska Ibiska!).

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 - podajdalej.org.pl