Podczas pikniku jego uczestnicy brali udział w różnych konkurencjach i plastycznych i sprawnościowych, a kto zaliczył wszystkie zadania losował nagrodę niespodziankę, którą ufundowała zaprzyjaźniona hurtownia LUKA w Kawnicach.
Dodatkową atrakcją były niezliczone zagadki, które uwielbiają dzieci. Odgadywanie ich do mikrofonu nastręczało trochę stresu, ale tylko przez chwilę. Wszyscy szybko oswoili się z mikrofonem, zwłaszcza, że do zgadywania przyłączył się zaprzyjaźniony lider zespołu Black Sun – Sławek Pilarski.
W pikniku wzięli też udział goście z Niemiec – Vanessa ze swoją Mamą, więc możemy powiedzieć żartobliwie, że piknik miał charakter międzynarodowy.
W sobotę w Golinie ważnym wydarzeniem był też rajd rowerowy – uczestnicy rajdu przyjechali do Parku w Golinie, gdzie uczestnicy pikniku przygotowali dla nich niespodzianki – każdy rower został udekorowany kolorowymi balonami!
Dziękujemy za współpracę Lucynie Lenart-Woźniak, a za pomoc pięknie dziękujemy Sławkowi i Arkowi!