#WielkopolskaDostępna - Fundacja Podaj Dalej - jeden procent podatku na pomoc i rehabilitację dla osób niepełnosprawnych - fundacja Doktor Janaszek

#WielkopolskaDostępna

To już trzecia odsłona projektu „Wielkopolska Dostępna” realizowanego przez Fundację im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej. W 30 budynkach instytucji publicznych mieszczących się na terenie naszego województwa i podlegających Urzędowi Marszałkowskiemu w Poznaniu przeprowadzamy audyt pod względem ich dostępności dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Pomiary prowadzi zespół składający się między innymi z osób z niepełnosprawnościami poruszającymi się za pomocą wózka inwalidzkiego. W działaniach towarzyszy im asystent, który pomaga przy prowadzeniu pomiarów tam gdzie trudno dotrzeć.

 

Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu w Poznaniu oraz Regionalnemu Ośrodkowi Polityki Społecznej w Poznaniu za zaufanie i kolejny wspólny projekt dotyczący audytu dostępności.

Koordynatorem projektu jest Maciej Wiatrowski. W skład grupy pomiarowej wchodzą Joanna Perlińska, Artur Szymczak oraz Damian Walczak. Projekt finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

 

 

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - podajdalej.org.pl