#MieszkaniaTreningowe Inspirujące spotkanie - Fundacja Podaj Dalej - jeden procent podatku na pomoc i rehabilitację dla osób niepełnosprawnych - fundacja Doktor Janaszek

#MieszkaniaTreningowe Inspirujące spotkanie

Każdy z nas potrzebuje w życiu autorytetu. Kogoś, kto otwiera nam oczy, wskazuje drogę, albo swoim przykładem pozauje, co w życiu jest najważniejsze. Dla uczestników mieszkań treningowych takim autorytetem jest prof. dr hab. Tomasz Tasiemski.

„Wizyta na AWF w Poznania u prof.Tomasza Tasiemskiego była dla mnie czymś nadzwyczajnym. Nigdy podczas mojego ponad 14 letniego „stażu” na wózku nie poznałem tak dobrze zorganizowanej osoby. Nasze spotkanie trwało 3 h i minęło bardzo szybko. Profesor opowiedział w ciekawy sposób jak on się zmagał z niepełnosprawnością, aby w pełni móc być samodzielnym człowiekiem.                                   Dowiódł tego, że jeśli czegoś się bardzo chce, to można to osiągnąć! Oczywiście kosztuje to dużo pracy i siły. Trzeba być upartym         i dążyć do osiągnięcia założonych sobie celów np.można uprawiać narciarstwo!” – podsumował spotkanie z profesorem Łukasz, uczestnik mieszkań treningowych.

Cieszymy się, że prof. dr hab. Tomasz Tasiemski, aktualnie  Dziekan Wydziału Nauk o Kulturze Fizycznej, Kierownik Zakładu Adaptowanej Aktywności Fizycznej na Akademia Wychowania Fizycznego, zawsze potrafi znaleźć czas na takie spotkania.                  Są one ogromnie inspirujące i ważne dla naszych Uczestników. Często otwierają kolejne drzwi w drodze do samodzielności.

Profesor zawsze podkreśla, że dla niego te spotkania są równie ważne, jak dla naszych uczestników, ludzi, którzy tak jak on stracili sprawność. „Trzymam kciuki za ich odnalezienie się w tej nowej rzeczywistości… trudniejszej, co nie oznacza mniej satysfakcjonującej.”

Po więcej informacji o mieszkaniach treningowych zapraszam na stronę www.mieszkaniatreningowe.pl

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 - podajdalej.org.pl