Taka niespodzianka i przemiłe spotkanie w gronie Przyjaciół. Pięknie dziękujemy Klientom, Pracownikom i Zarządowi Firmy Rossmann Polska za kampanię Pomagamy Jak Umiemy.
W Koninie podsumowaliśmy Wielkopolskie osiągnięcia – aż 24 organizacje otrzymały wsparcie od Klientów i Firmy Rossmann, o wartości ponad 430 tysięcy zł. Są wśród nich: Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile czy Dom Dziecka w Bodzewie, fundacje, towarzystwa i stowarzyszenia, takie jak „Rak-Off” w Poznaniu, „Promyk” w Ostrowie Wielkopolskim czy nasza Fundacja imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ w Koninie oraz fundacje i stowarzyszenia dla zwierząt w Mosinie, Lesznie czy Poznaniu.
Pracownice Rossmanna dziękowały za to, że mogły wziąć udział w pięknej i ważnej akcji, a przedstawiciele organizacji dziękowali za konkretną pomoc dla podopiecznych, materiały higieniczne, toaletowe, kosmetyki, ale także karmę dla zwierząt.
Dary dla Podopiecznych naszej Fundacji to artykuły o wartości 8 tysięcy złotych. Pięknie dziękujemy!
Dziękujemy za udział w spotkaniu Malowany Konin, infoKONIN.pl, Telewizja Wielkopolska i Portal LM.pl