Udało się!
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Darczyńców, Partnerów i Przyjaciół naszej Fundacji zakończyliśmy zbiórkę na organizację kolonii dla Małych Odkrywców. Z całego serca dziękujemy każdej osobie i każdej firmie, które dołożyły swoją cegiełkę do tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Dzięki Wam 70 dzieci z niepełnosprawnościami weźmie udział w koloniach całkowicie bezpłatnie.
Wasze wpłaty, udostępnienia, dobre słowa, zaufanie i wsparcie sprawiły, że zorganizujemy bezpieczne, pełne radości i przygód kolonie dla dzieci z niepełnosprawnościami. Zebrane środki pozwolą sfinansować cały wyjazd – od zakwaterowania i wyżywienia, przez warsztaty i zajęcia sportowe, aż po opiekę nad uczestnikami.
Dziękujemy wszystkim Darczyńcom indywidualnym, którzy pokazali, że każda wpłata ma ogromną moc. Podziękowania kierujemy do wszystkich Darczyńców, a w szczególności chcemy podziękować takim osobom jak:
Bartosz z Kostrzyna, Katarzyna z Warszawy, Krzysztof z Konina, Agnieszka z Nadarzyna, Agata z Łodzi, Monika z Kalisza, Karolina z Poznania, Maria z Konina, Stanisław z Wrocławia, Marcin ze Szczecina, Grzegorz z Zebrzydowic, Małgorzata ze Ślesina, Maria z Baranowa, Barbara z Poznania, Róża z Poznania, Lidia z Węglewa, Anna z Poznania, Małgorzata z Konina, Marzena z Mańkowa, Jacek z Wrocławia, Aleksandra z Ząbek, Mirosław z Bydgoszczy, Maria z Poznania, Anna z Seattle, Andrzej ze Zgorzelca, Marta z Warszawy, Magdalena K., Jacek J., Tomasz z Kiernozi, Elżbieta i Edward z Przeźmierowa, Stanisław z Wrocławia, Tomasz z Białegostoku, Jakub z Brzeźna.
Wyrazy wdzięczności kierujemy również do Firm i Instytucji, które wsparły nas finansowo, rzeczowo lub organizacyjnie. Wasza odpowiedzialność społeczna i gotowość do działania realnie zmieniają życie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami.

To sukces nas wszystkich. Pokazaliście, że kiedy łączymy siły, możemy spełniać marzenia i tworzyć niezapomniane wspomnienia.
Dziękujemy za zaufanie, otwarte serca i wiarę w naszą misję. Już 8 sierpnia pierwsi Mali Odkrywcy wyruszą na swoje wakacyjne przygody, a my z radością będziemy dzielić się z Wami relacjami z kolonii. Koniecznie zaglądajcie tutaj: https://www.facebook.com/FundacjaPodajDalej Uśmiechy dzieci będą najpiękniejszym podziękowaniem za pomoc!
Dziękujemy, że jesteście częścią tej historii.


