Kolonie sportowe- zapisy otwarte! #MALIODKRYWCY 2022

Zapraszamy dzieci i młodzież z niepełnosprawnością ruchową na niezapomniane kolonie SPORTOWE Mali Odkrywcy, organizowane przez Fundację im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.

Kolonie odbędą się – w centrum Polski, w okolicach Konina (Wąsosze). 21 – 31 sierpnia organizujemy sportowe kolonie dla 20 dzieci z niepełnosprawnością ruchową. 

Zorganizujemy trzy sekcje:

  1. Koszykarze na wózkach będą trenowali 2 x dziennie na hali sportowej pod okiem trenerów utytułowanej drużyny KSS Mustang Konin.
  2. Nad jeziorem nie może zabraknąć sekcji żeglarsko – wodniackiej, w której dzieci oswajać się będą z wodą i sportami wodnymi.
  3. sekcji ogólnorozwojowej czeka mnóstwo ciekawych aktywności z drobnym sprzętem sportowym oraz sporty zespołowe. Zapewnimy wiele atrakcji ruchowych i sportowych!

Udział w koloniach jest bezpłatny. Dojazd do miejsca wypoczynku i powrót do domu trzeba zapewnić we własnym zakresie.

Dzieci mają zapewnione całodzienne wyżywienie, opiekę wykwalifikowanej kadry oraz bogaty program zajęć, podczas których będą odkrywały swoje talenty i rozwijały nowe umiejętności, uczyły się współpracy i samodzielności.

Wiemy, że dla Dzieci najważniejsza jest zabawa i miło spędzony czas!

W tym roku planujemy dużo ciekawych zajęć między innymi: zabawy plastyczne, muzyczne, sportowe. Zapewnimy dużo emocji i atrakcji na łonie przyrody.

UWAGA: Zgłoszenia na kolonie przyjmujemy w dniach: 09.05.2021 do dnia 22.05.2022. Ograniczona liczba miejsc!

KARTA UCZESTNICTWA I REGULAMIN KOLONII SPORTOWYCH

Po dodatkowe informacje zapraszamy pod numerem telefonu: 63 211 22 19 lub mailowo fundacja@podajdalej.org.pl

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 - podajdalej.org.pl