19 urodziny Fundacji PODAJ DALEJ

Grupa osób zgromadzona przy stole, na którym stoi duży tort.

Luty to nie tylko czas Walentynek ale również miesiąc, w którym powstała Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ. Rejestracja Fundacji odbyła się 26 lutego 2004 r. Choć 19 urodziny nie są okrągłą okazją do świętowania, to w niedzielę, w dniu urodzin Fundacji, w mediach społecznościowych pojawiło się sporo filmików, w których Podopieczni, Pracownicy, Wolontariusze i Przyjaciele Fundacji mówili o tym, z czym kojarzy im się Fundacja, czym dla nich jest, a także czego życzą naszej fundacyjnej społeczności. To bardzo wzruszające nagrania, które można obejrzeć na naszym kanale YouTube.

 

W poniedziałek (27.02) wszyscy goście, którzy odwiedzili Fundację na ul. Południowej 2a w Koninie, otrzymali pyszny tort! Dziękujemy za kwiaty, życzenia i wyrazy sympatii, cieszymy się , że jesteście z nami i wspieracie Podopiecznych Fundacji PODAJ DALEJ, to bardzo ważna pomoc.

 

 

Przypominamy, że Fundacja jest organizacją pożytku publicznego i można wspierać naszych Podopiecznych przekazując 1,5% podatku nr KRS 0000 197058.
Pięknie dziękujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku wspólnie będziemy hucznie obchodzić 20. urodziny Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.

 

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 - podajdalej.org.pl