Świętujemy Dzień Mamy

Dzień Mamy to piękne święto, na które czekają wszystkie Mamy. Te, które mają małe dzieci otrzymują laurki, bukiety z własnoręcznie zerwanych kwiatków, przytulasy i występy. Te, których dzieci znacznie już podrosły mogą liczyć na krem przeciwzmarszczkowy 😉 czy karnet do kosmetyczki.

 

Są jednak Mamy, których dzieci nigdy nie powiedzą „kocham Cię Mamo”, bo nie potrafią mówić, nigdy nie zatańczą, bo mają niesprawne nóżki, nigdy się nie przytulą, bo nie mają dość siły w mięśniach. Te Mamy wiedzą, że są kochane, bo każda ma swój sposób na komunikowanie się ze swoim dzieckiem.
A my w Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ wspólnie z Przyjaciółmi, każdego roku staramy się umilić im to niezwykłe święto!

 

W Fundacji na nasze cudowne fundacyjne Mamy czekały same miłe niespodzianki. Na dzień dobry o profesjonalny makijaż każdej damy zadbały Alona i Liwia z kierunku: technik usług kosmetycznych z WSCKZiU Medyk Konin. Bardzo dziękujemy opiekunowi Pani Weronice Dryjer za przygotowanie niesamowicie zdolnych uczennic do tego wolontariatu. Pełen stół wspaniałych pyszności przygotowała dla naszych Mam cukiernia Dream Cakes ze Starego Konina – dziękujemy za nieodpłatne przeniesienie nas świat słodkości jakie nam się nawet nie śniły 🙂

 

Upominki dla Mam zostały zakupione ze zbiórki pieniędzy zorganizowanej przez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Koninie – dziękujemy serdecznie za pamięć 🙂

 

Niczym wisienka na torcie, na wszystkie Piękne Mamy czekała sesja fotograficzna, którą wykonał zaprzyjaźniony z Fundacją fotograf Mikołaj Kamiński – niesłychanie zdolny, młody i sympatyczny człowiek. Bardzo dziękujemy Mikołaj za poświęcony czas i piękną sesje.

 

To był wspaniały dzień !

 

Życzymy Wam Kochane Mamy aby każdy dzień był dla Was piękny, wyjątkowy i pełen radości – dokładnie taki jak Wy!

 

PS. Oczywiście nad wszystkim czuwała Margareta 😉

 

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 - podajdalej.org.pl