#Święta Koncert Z Narodzenia Pana

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ i Centrum Kultury i Sztuki w Koninie zapraszają na wyjątkowy, świąteczny koncert „Z narodzenia Pana”. 

 

Gdzie i kiedy?

Dom Kultury OSKARD w Koninie

4 grudnia o godz. 17.00

Koncert przygotowało troje przyjaciół: Basia Drop, Arek Sobolewski i Tomek Brzeziński.

 

To jest naprawdę wyjątkowy projekt świąteczny, podczas którego wykonamy najbardziej znane polskie kolędy tak, aby wszyscy mogli sobie pośpiewać. My z Tomkiem będziemy grać na gitarze i pianinie, a Basia pięknie zaśpiewa. Kolędy będą przeplatane pięknymi tekstami między innymi Jana Pawła II czy Matki Teresy z Kalkuty. Zapraszamy serdecznie to będzie wyjątkowy wieczór – zachęca Arek Sobolewski.

 

Zuzanna Janaszek-Maciaszek, prezes Fundacji PODAJ DALEJ zapewnia, że w ten wyjątkowy wieczór wszyscy będziemy blisko i nikt nie będzie się czuł samotny…

 

Zapowiada się wspaniale, znając charyzmę i talenty tego wyjątkowego trio przyjaciół, którzy są także przyjaciółmi Fundacji. Ale nie jedynymi! Koncert odbędzie się również dzięki pomocy Justyny Kałużyńskiej-Markockiej, dyrektorki Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, z którym tak dobrze nam się zawsze współpracuje. Zapraszamy serdecznie do wspólnego śpiewania kolęd, żeby już na początku grudnia poczuć, że idą święta … – przekonuje Zuzanna Janaszek-Maciaszek.

 

Koncert jest bezpłatny, a wejściówki można zamawiać mailowo: fundacja@podajdalej.org.pl lub telefonicznie: 63 211 22 19

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 - podajdalej.org.pl