#Pięknonakołach z cyklu Konin Miasto Kobiet

Piękno na kołach to już druga edycja spotkania z niezwykłymi, mądrymi i silnymi kobietami, w ramach kampanii Konin Miasto Kobiet.

Dlaczego na kołach? Dlatego, że są to dziewczyny z niepełnosprawnościami, dla których właśnie ta niepełnosprawność nie jest przeszkodą w spełnianiu marzeń, realizowaniu swoich pasji, rozwijaniu siebie i pracy. Pięć niezwykłych kobiet zagości w Klubokawiarni NOT, w Centrum Kultury i Sztuki w Koninie już 7 marca. Zapraszamy na spotkanie o godzinie 10:00. Wstęp wolny.

 

W spotkaniu wezmą udział:
Paulina Kozak Jest w takim miejscu, które parę lat temu uznałaby za nierealne. Poznaje swoją siłę, upór i wytrzymałość. Obudziła w sobie wojowniczkę i pielęgnuje ją całym sercem.

 

Ludmiła Kulikowska – Kubiak Ma wielki apetyt na aktywne życie i to dzięki niemu dąży do coraz większej sprawności i samodzielności, wyznacza sobie coraz to nowe zadania i przesuwa granice swoich możliwości.

 

Katarzyna Błoch Tańczy od ponad 20 lat, taniec bez wątpienia nie jest dla niej tylko pasją, jest sensem życia i jak mówi „jest częścią mnie!”.

 

Amelia Kuszko Jest dumna z tego jaka jest teraz, jak wychowali ją rodzice, że otwiera w sobie nowe umiejętności i zdolności. Miłość daje jej siłę i napędza.

 

Paulina Malinowska – Kowalczyk Jest dumna z tego, że realizuje stawiane sobie cele. Napędza ją wiara w to, że „niemożliwe” to wyzwanie. Zawsze skupia się na tym, co może zrobić w danej sytuacji, a nie na tym, co jest poza jej zasięgiem. Bo krok po kroku można piąć się coraz wyżej!

 

Spotkanie PIĘKNO NA KOŁACH już po raz drugi współorganizuje i poprowadzi Anna Rosiak – Walczak Szczęśliwa mama Alicji i Wiktora. Koordynatorka projektów na rzecz osób z niepełnosprawnością, pedagog i terapeuta.

 

Po spotkaniu z naszymi Bohaterkami na gości czeka koncert niezwykle energetycznej, twórczej i barwnej artystki Anny Hameli. Najwyższym dobrem na Świecie jest dla niej miłość i pokój na Świecie, i tym się kieruje, nieustannie rozwijając w sobie współczucie, radość i spokój.

 

Pisze piosenki, maluje obrazy i tworzy ubrania z Kolekcji Marshala, ze zdjęć swoich obrazów.

 

 

Na wszystkich Gości czekają wyjątkowe niespodzianki od Partnera wydarzenia PRIMABIOTIC.

 

Partnerami wydarzenia jest Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, NOT Klubokawiarnia, Primabiotic. W przygotowaniu bohaterek pomogą nam uczniowie WSCKZiU Medyk Konin oraz Zespołu Szkół Technicznych. Spotkanie odbywa się w ramach cyklu Konin Miasto Kobiet.

 

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 - podajdalej.org.pl