#MALI ODKRYWCY 2022 – to był czas pełen wrażeń

Mali Odkrywcy to czas niezwykły dla dzieci, które z powodu niepełnosprawności nie mogą wyjechać na kolonie ze zdrowymi dziećmi.
Właśnie dla tych dzieci od 2015 roku organizujemy prawdziwe kolonie – bez rodziców za to z mnóstwem aktywności i atrakcji.
Nie ma tu żmudnej rehabilitacji, za to jest nauka samodzielności przez zabawę! Przyjeżdżają dzieci z całej Polski.

Udział w koloniach jest bezpłatny, a organizujemy je dzięki zaprzyjaźnionym firmom i darczyńcom indywidualnym, którzy lubią spełniać dziecięce marzenia.

Pierwsze tegoroczne kolonie odbyły się w #OsadaJanaszkowo. Dzieci nocowały w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wąsoszach. Dziękujemy Dyrekcji za cudowną gościnę:-)

Pięknie i z całego serca dziękujemy za pomoc: Autostrada Wielkopolska S.A., ROCHE, Raben Group i Fundacji Radość Dziecka, Kramp Polska, Finder Polska, Primabiotic.pl, tegorocznym absolwentom oraz gościom absolutorium Akademii Nauk Stosowanych w Koninie, TK Maxx and Homesense Foundation, MZGOK Sp. z o.o. w Koninie, Metalmex – akcesoria meblowe i V.A. Gallery Poland, Fundacji LPP, MPEC Konin Sp. z o.o., PEPCO, Fundacji Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki – Piersi, PGKiM Sp. z o.o. w Koninie, Fabryce Waty Cukrowej, DONE. Sports Bodycare.

Dziękujemy serdecznie Gościom i Organizatorom #DniKonina oraz Powitania Lata w Starym Mieście.

Dziękujemy dzieciom z klas komunijnych Szkoły Podstawowej nr 7 w Koninie, Wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej w Kazimierzu Biskupim oraz OSP Wąsosze. Za upominki dla dzieci dziękujemy niezawodnym: Wydawnictwu Aksjomat, Granna, Wydawnictwu Znak, MULTICO Oficynie Wydawniczej.

Dziękujemy wszystkim, którzy zapewnili Małym Odkrywcom bezpieczeństwo i opiekę, organizowali zajęcia i uczyli samodzielności – fotoalbum przepełniony radością i zaangażowaniem można obejrzeć TUTAJ.

Na koniec dziękujemy Małym Odkrywcom, którzy dali z siebie wszystko, wykorzystali każdą chwilę, aby cieszyć się, rozwijać zainteresowania i uczyć nowych rzeczy! Już za Wami tęsknimy!!!

Pomogli nam także: Dach-Partner, Rossmann Konin, FITCOMFORT, Fabryka Materaców HEVEA S. C., LEWIATAN – Sklep na Zielonej w Złochowicach, Bar Burger 73’st z Konina, Jadalnia na górce z Konina, Firma KOGA Sp. z o.o., Pepe Nero Cafe & Restaurant oraz Tutti Santi z Konina ❤️ Wszystkim pięknie dziękujemy – Wasza pomoc jest na wagę szczęścia ❤️

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 - podajdalej.org.pl