#MALI ODKRYWCY 2021 REKRUTACJA - Fundacja Podaj Dalej - jeden procent podatku na pomoc i rehabilitację dla osób niepełnosprawnych - fundacja Doktor Janaszek

#MALI ODKRYWCY 2021 REKRUTACJA

Zapraszamy dzieci z niepełnosprawnością
na niezapomniane kolonie letnie Mali Odkrywcy,
organizowane przez Fundację im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.

 

 

 

Kolonie odbędą się – w centrum Polski, w okolicach Konina, w dwóch terminach.

 

  • 8 – 13 sierpnia artystyczne kolonie dla 15 dzieci z niepełnosprawnością intelektualną.Lisek Ibisek poznaje świat. Dzieci spędzą czas bardzo aktywnie – będą rozwijać i pobudzać ukryte jeszcze talenty podczas różnorodnych zajęć i aktywności – plastyka, taniec, śpiew, teatr, a nawet majsterkowanie! Liczymy na dużo słońca, aby pracować w plenerze w pięknym parku w Osadzie Janaszkowo. Jeżeli jednak pogoda nie dopisze, zorganizujemy zajęcia w sali jagodowej lub poziomkowej pracowni muzycznej w Osadzie. Uczestnicy kolonii będą nocować w pobliskim Blues Hostelu. Na zakończenie zaprosimy rodziców na wspólne ognisko i prezentację powstałych dzieł oraz zdobytych umiejętności.
  • 15 – 21 sierpnia kolonie sportowe dla 45 dzieci z niepełnosprawnością ruchową. Stawiamy na SPORT, żeby celnie trafiać do kosza, złapać wiatr w żagle i rozruszać się na dobre!

 

Zorganizujemy trzy sekcje:

 

  1. Koszykarze na wózkach będą trenowali 2 x dziennie na hali sportowej pod okiem trenerów utytułowanej drużyny KSS Mustang Konin.
  2. Nad jeziorem nie może zabraknąć sekcji żeglarsko – wodniackiej, w której dzieci oswajać się będą z wodą i sportami wodnymi.
  3. sekcji ogólnorozwojowej czeka mnóstwo ciekawych aktywności z drobnym sprzętem sportowym oraz sporty zespołowe.

 

 

Na zakończenie kolonii zorganizujemy spływ kajakowy, który będzie odpowiednio zabezpieczony przez WOPR i naszą kadrę! 45 kajaków popłynie z Mikorzyna do Wąsosz, gdzie mieści się Osada Janaszkowo. Tutaj, w pięknym parku zorganizujemy bieg przełajowy – połączenie podchodów z olimpiadą sportową oraz ognisko pożegnalne.

 

 

Udział w koloniach jest bezpłatny. Dojazd do miejsca wypoczynku i powrót do domu trzeba zapewnić we własnym zakresie.

 

Dzieci mają zapewnione całodzienne wyżywienie, opiekę wykwalifikowanej kadry oraz bogaty program zajęć, podczas których będą odkrywały swoje talenty i rozwijały nowe umiejętności, uczyły się współpracy i samodzielności.

 

Wiemy, że dla Dzieci najważniejsza jest zabawa i miło spędzony czas!

 

W tym roku planujemy dużo ciekawych zajęć między innymi: zabawy plastyczne, muzyczne, sportowe. Zapewnimy dużo emocji i atrakcji na łonie przyrody.

 

UWAGA: Zgłoszenia na kolonie przyjmujemy w dniach: 11.05.2021 do dnia 15.06.2021. Ograniczona liczba miejsc!

 

Po dodatkowe informacje zapraszamy pod numerem telefonu: 62 211 22 19 lub mailowo fundacja@podajdalej.org.pl

 

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA KOLONII MALI ODKRYWCY 2021

Regulamin kolonii ARTYSTYCZNYCH MALI ODKRYWCY 2021

Regulamin kolonii SPORTOWYCH MALI ODKRYWCY 2021

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

 

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - podajdalej.org.pl