Lubimy dzielić się wiedzą! - Fundacja Podaj Dalej - jeden procent podatku na pomoc i rehabilitację dla osób niepełnosprawnych - fundacja Doktor Janaszek

Lubimy dzielić się wiedzą!

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania podcastów, w których dzielimy się wiedzą!

Fundacja PODAJ DALEJ od kilku lat bierze udział w ogólnopolskiej kampanii Napisz Testament, której celem jest przekonanie Polaków, że warto taki dokument sporządzić niezależnie od wieku. To również dobra okazja, aby przekazać coś na cele dobroczynne. Opowiada o tym Zuzanna Janaszek – Maciaszek w podkaście „Czas na testament?”.

 

Jasność rozliczeń jest ważna – wszyscy to wiemy. Ale jak wyjść ze schematu obowiązkowych, a przy tym niezwykle nudnych sprawozdań finansowych i merytorycznych? Może warto zrobić więcej i stworzyć raport oddziaływania społecznego? Na pytanie jak to zrobić odpowiada Olga Janaszek-Serafin w pokaście „Raport Oddziaływania społecznego”.

 

Dziękujemy Szczepanowi Kasińskiemu za zaproszenie do rozmów na LepszeNGO . To portal, który powstał, aby służyć organizacjom pozarządowym w Polsce. Swoją wiedzą dzielą się tutaj praktycy – ludzie związani z III sektorem, którzy codziennie starają się, by organizacje, z którymi współpracują były lepsze, skuteczniejsze i bardziej rozpoznawalne.

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 - podajdalej.org.pl