Kuba nas oczarował

Fundacja imienia doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej skupia wokół siebie wiele utalentowanych osób. Wczoraj na popołudniowych zajęciach prowadzonych przez Asię Janikowską dołączyli do nas niezwykle utalentowany Kuba i jego Tata, Pan Andrzej.

 

Kuba jest niedosłyszącym nastolatkiem, którego ogromną pasją jest muzyka. Wciąż jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wczorajszego koncertu – zaprezentował nam swoje własne kompozycje.

 

Muzyka towarzyszy Jakubowi od najmłodszych lat, jego Tata również jest muzykiem i bardzo wspiera go zarówno w rozwijaniu pasji muzycznej jak i modelarskiej. Wykonywanie modeli fregat to druga z pasji Kuby. Często do wykonania modeli wykorzystuje materiały z recyklingu.

 

Kuba posiada olbrzymią wiedzę na temat fregat i z ogromną energią przekazał ją nam na zajęciach – dowiedzieliśmy się czym są fregaty I co je wyróżnia. Mogliśmy obejrzeć kilka modeli, poznaliśmy też takie terminy , jak: bocianie gniazdo czy abordaż.

 

Ogromna wiedza Kuby i jego talent sprawiły, że było to wyjątkowe spotkanie.  Pięknie podsumowała to nasze kulturalne wydarzenie nasza Wolontariuszka Beata: „Podarunek muzyczny na dzisiaj ,istny podarunek z nieba”.

 

Cieszymy się Kubo, że jesteś z nami!

 

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 - podajdalej.org.pl