#Jestemcudem

JESTEŚMY PIĘKNI !!!!
W każdym z Was jest piękno, trzeba je jedynie odkryć, wydobyć na powierzchnię. Czasami potrzebna jest pomoc drugiej osoby, która pokaże, że kompleksy, które skutecznie pukają do Waszych myśli i powtarzają „jesteś za chudy, jesteś za gruba, masz krzywe nogi, za małe oczy” i te wszystkie inne słowa, to tylko kłamstwa w które kiedyś uwierzyliście i solidnie pielęgnujecie.
Czasem choroba albo skutki urazów próbują pozbawić Was wiary w swoje piękno, ale od dziś koniec z tym! Mam dla Was dobrą wiadomość piękno jest w Was!!

 

W każdym z Was. Piękno to nie tylko ciało, lecz przede wszystkim dusza, którą możemy dostrzec w oczach, uśmiechu, gestach. O tym wszystkim przekonali się mieszkańcy Domu Samodzielności i Akademii Życia i Samodzielności Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej w Koninie podczas warsztatów fotograficznych i sesji, która wyłoniła cudowne piękno każdej z osób.
Wystarczy przychylne oko i serce drugiego człowieka aby pokazać jak dużo uroku kryje się w każdym człowieku i jakim cudem jest każdy z nas.

 

Zatem od dziś pamiętaj Jesteś piękny!, jesteś piękna! Ciesz się tym, pielęgnuj w sobie tę myśl i idź przez życie z podniesioną głową.

 

Małgorzata Tyczewska

 

DOM SAMODZIELNOŚCI i AKADEMIA ŻYCIA I SAMODZIELNOŚCI są finansowane z środków PFRON

 

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 - podajdalej.org.pl