#Choreoterapia

Muzyka, taniec, ruch, akceptacja, serdeczność, życzliwość, niezwykła atmosfera, uśmiech, radość, nowe kontakty, wymiana doświadczeń, zaglądanie w głąb siebie, nauka, inspiracja, pomysły, kreatywność, otwartość – tak można podsumować pierwszy weekend października, podczas którego odbyły się warsztaty choreoterapii.

Poprowadziła je niezastąpiona, niesamowita Marta Berdel, która za każdym razem dosłownie kradnie serca uczestników warsztatów, dzieli się wiedzą i zaskakuje.

 

Nawet jeśli wśród uczestników jest ktoś, kto miał już okazję poznać jej styl pracy, okazuje się, że znów wyjeżdżają zachwyceni i opowiadają o tym, że Marta po raz kolejny pokazała im zupełnie nowe tańce i nowe sposoby aktywizacji osób z niepełnosprawnościami.

 

Dla chętnych przekonać się jak jest na pozostałych warsztatach w ramach projektu, mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca – więcej informacji (TUTAJ – link https://podajdalej.org.pl/arteterapia2021 )

Kontakt: arte@podajdalej.org.pl

 

Projekt „Arteterapia drogą do twórczej integracji” jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - podajdalej.org.pl