Wolontariusze przy świątecznym stole
📅 2011-12-21
W tym dniu mieliśmy okazję poznać trzech zupełnie nowych, sympatycznych wolontariuszy, którzy bardzo szybko zaklimatyzowali się w naszym gronie. To był cudowny czas razem spędzony w bardzo dużym gronie, przy jednym stole na wspólnych rozmowach, wreszcie bez pośpiechu dnia codziennego. Po wcześniejszych uzgodnieniach na zebraniu stół miał być zastawiony słodkościami przyniesionymi przez osoby, które przybędą […]