Wybory Miss World. I my tam byliśmy!

Piękne kobiety, fantastyczna gala i niekończące się brawa i owacje! Tak wyglądały pierwsze w historii wybory Miss Świata na Wózku.

 

7 października 2017 w Warszawie odbyły się po raz pierwszy w historii Wybory Miss Świata na Wózkach, których organizatorem była Fundacja Jedyna Taka. Polskę reprezentowały dwie przedstawicielki Beata Jałocha i Adrianna Zawadzińska. Beata dała nam się poznać podczas szkoleń szybowcowych, w których odważnie brała udział przez ostatnie dwa lata.

 

Tak swoje wrażenia opisują osoby z Fundacji PODAJ DALEJ, które miały okazję wziąć udział w tym wydarzeniu:

Marta „W Gali wzięły udział niesamowite dziewczyny o niezwykłych osobowościach, dając przykład swoją postawą, że wszystko jest możliwe. Cieszę się, że taka impreza odbyła się pierwszy raz w Polsce i że mogłam w niej uczestniczyć. Wszystkie kandydatki były piękne, ale szczególnie widoczne było ich piękno wewnętrzne, którym emanowały podczas Gali. Siła woli, determinacja w dążeniu do celu, pokonywanie własnych słabości i docenianie na codzien rzeczy małych ale ważnych – myślę że tego możemy się od nich uczyć”.

 

 

Przemek „Wybory Miss Świata na wózku były zorganizowane na wysokim poziomie, moje wrażenia są bardzo pozytywne, super atmosfera, wspaniali ludzie i śliczne dziewczyny czego chcieć więcej?!

 

 

Marcin „Na pewno było to wyjątkowe wydarzenie, które na zawsze zostanie w pamięci. Zobaczyć tyle pięknych kobiet z całego świata w Polsce było niesamowite. Dziewczyny z Polski zaprezentowały klasę i jedna z nich wygrała 3 nagrody. Cała atmosfera jaka panowała na gali była nie do opisania, cieszę się, że mogłem wziąć udział w takim światowym wydarzeniu”.

 

 

Asia „Byłam pod wrażeniem widowiska jakie zostało zorganizowane. Najbardziej wzruszyła mnie postawa i nastawienie kandydatek na Miss. Wszystkie były wewnętrznie piękne i aktywne życiowo  takie kobiety są dla nas – kobiet zdrowych, sprawnych i tych mniej zdrowych i sprawnych wzorem do naśladowania. Słowa Agaty Młynarskiej, że te właśnie kobiety, które na Gali stały przed nami, pokonały trudną i daleką drogę w kilometrach oraz drogę do szczęścia, a także drogę do świata by nie spadły na margines. Te słowa przyprawiły mnie o dreszcze i wywołały wzruszenie. Jestem szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w takim wydarzeniu. Podsumowując wszyscy wróciliśmy szczęśliwi po udziale w tak emocjonującym wydarzeniu, jakim były pierwsze na świecie wybory najpiękniejszej kobiety, która porusza się na wózku. W naszej pamięci na długo pozostaną pozytywne emocje jakie towarzyszyły całej gali”.

 

 

W wyborach wzięły udział 24 piękne kobiety z całego świata, które pokazały, że pomimo poruszania się na wózku można wyglądać i czuć się piękną pełnowartościową kobietą.

 

Wybory miss świata na wózkach pokazały, że prawdziwe piękno nie ma barier.

 

Brak komentarzy

Napisz swój komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 - podajdalej.org.pl