#UrodzinyuPrzyjaciół

Niedziela to zazwyczaj czas odpoczynku- najatrakcyjniej wspólnie z bliskimi nam osobami. Właśnie tak było 25.08.2019r. podczas rodzinnego festynu artystycznego zorganizowanego przez KoninDzieciom.

 

 

 

 

 

Tego dnia w parku  Chopina było radośnie, kolorowo i twórczo. Wielu przedstawicieli  różnych firm i organizacji przygotowało dla przybywających rodzin wspaniałe atrakcje.  My również tam byliśmy zapewniając dobrą zabawę. Jednak zasady też mieliśmy: „garść uśmiechu i łyżka radości to warunek dla naszych gości”

 

 

Warsztaty z robienia łapaczy snów, las w słoiku, malowanie twarzy czy pobudzanie zmysłów poprzez rozpoznawanie zapachów to jedne z elementów, które nie tylko dały radość odbiorcom festynu, ale także sposoby, które wykorzystujemy w rehabilitacji naszych podopiecznych.  Pobudzanie kreatywności, zmysłów i praca na zainteresowaniach oraz mocnych stronach to istotne aspekty w pracy z dziećmi i młodzieżą bez względu na rodzaj niepełnosprawności. Każdy obecny na festynie mógł zrobić sobie u nas pamiątkowe zdjęcie niczym z krainy Harrego Potera czy Księżniczek. Nie zapomnieliśmy także o upominkach. Za wspólną przygodę bardzo dziękujemy gościom, organizatorom i wszystkim o pięknych serduszkach, którzy zapewnili atrakcje.

 

Do zobaczenia! 🙂

Anna Rosiak-Walczak

 

Brak komentarzy

Napisz swój komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 - podajdalej.org.pl