Turniej Tenisa Stołowego (Grand Prix Wisła 2018)

Turniej w Wiśle 14-15.04.2018  uważamy za udany. Wróciliśmy z pucharem za zdobycie 3 miejsca w klasie 2, zdobywcą nagrody został Sławek Gontarz. Piotrek i Mariusz w klasie 3 zajęli 8 i 9 miejsce. Natomiast Przemysław w klasie 4 niestety trafił na bardzo doświadczonych przeciwników i nie udało mu się wygrać, zajął ostatnie miejsce w grupie. Każdy z chłopaków dał z siebie 100%!

 

 

Przed nami kolejne treningi, by osiągnąć więcej na zawodach tego typu.  A jeżeli chodzi o zdanie zawodników na temat turnieju, to każdy z nich powiedział kilka słów:

 

 

Sławek: Sportowo wyjazd do Wisły jest dla mnie dużym sukcesem pierwszy raz na GRAND PRIX POLSKI w Tenisie Stołowym osób na wózkach i od razu medal brązowy. Także bardzo się cieszę.

 

 

Przemysław: Turniej w Wiśle był  na bardzo wysokim poziomie i w super atmosferze. Niestety nie udało mi się osiągnąć dobrego rezultatu – muszę jeszcze dużo włożyć pracy w treningi poprawić serwis i różne zagrywki taktyczne, które umożliwią mi zdobywanie lepszych wyników w przyszłości na tego typu turniejach

 

 

Piotrek :  Dzięki fundacji mogliśmy wyjechać na turniej do Wisły i zmierzyć się z innymi zawodnikami. Przekonaliśmy się, że jest to fajny sport lecz trzeba dużo trenować oraz mieć odpowiedni sprzęt. Nie poddam się i będę starał się osiągnąć jak najlepsze wyniki.

 

 

Mariusz: Turniej był fajnie zrobiony, ale jeszcze trzeba dużo pograć, żeby dojść do takiej wprawy jak oni. Było można zobaczyć jakie ma się braki w graniu i jak można grać .

No cóż nie zawsze jedzie się na zawody po wygraną, czasem wraca się bez nagród, ale z ważnym doświadczeniem.

Za asystowanie naszej drużynie dziękujemy Mateuszowi Socha.

 

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 - podajdalej.org.pl