Świąteczne PODAJ DALEJ

18 grudnia spotkaliśmy się, by podzielić się opłatkiem i radością, podsumować miniony rok i pochwalić się kolejnymi marzeniami, które będziemy realizować w 2020 roku! Największym naszym marzeniem jest Osada Janaszkowo – ośrodek, w którym osoby z niepełnosprawnością będą uczyły się żyć mimo ograniczeń. Dzięki Darczyńcom to marzenie staje się coraz bardziej realne i już na wiosnę w Wąsoszach ruszą prace remontowo – budowlane!

 

W Fundacji PODAJ DALEJ bardzo lubimy przedświąteczne spotkania! Gdy jesteśmy zgromadzeni w jednym miejscu widać jak dużo nas jest i jak dużo w nas radości 🙂 Towarzyszyło nam Betlejemskie światło – znak pokoju, poświadczenie wzajemnego zrozumienia i symbol pojednania między narodami. Grupa z Goliny przygotowała przedstawienie – połączenie muzyki, tańca i świateł! Wspominaliśmy śp. Doktora Piotra Janaszka i Przyjaciół Fundacji, których już nie ma wśród nas. Do stołów zasiadło ponad 200 osób! Przybył wyczekiwany przez dzieci Mikołaj z prezentami, a potem wspólnie kolędowaliśmy przy akompaniamencie zespołu RECEPTA!

 

 

Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować nasze wigilijne spotkanie i sprawili, że dzieci nadal wierzą w Świętego Mikołaja! Dziękujemy Firmie RABEN, Pani Lidii z Warszawy, PGKiM Konin,  MZGOK Konin, MPEC w Koninie, firmie Castor.

 

Brak komentarzy

Napisz swój komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 - podajdalej.org.pl