#RugbyNaWózkach  Bo jak nie my to kto?!

No i stało się!!! II Turniej Polskiej Ligi Rugby na Wózkach 8-9.06.2019 dobiegł końca. Odbywał się w Radomiu. Cóż to były za emocje i adrenalina, ale przede wszystkim ciężka praca dla naszych zawodników. Ale było warto, znów wracamy z tarczą. Chodź przyznajemy, że dwa pierwsze starcia nie były łatwe. Co odzwierciedla punktacja. Ale głowa do góry!! łatwo się nie poddaliśmy i wygraliśmy ostatnią rozgrywkę!!
Mamy siłę – mamy moc!!!

 

 

podsumowanie turnieju:
-Four Kings II 36 vs. Podaj Dalej Konin 13
-Brave Snails 40  vs. Podaj Dalej Konin 14
-Diabły Łódź 24  vs. Podaj Dalej Konin 34
Oto nasz niezawodny Podaj Dalej Konin Rugby Team:
Jarek Oliwiecki, Konrad Mielczarek, Joanna Perlińska, Bartosz Kania, Rafał Strząbała, Karol Marach, Maciej Napieralski.

 

 

Dziękujemy za pomoc naszemu Staff, czyli  Anna Bartczak oraz Kazimierz Korajczyk.
Te dwie przegrane pokazują nam, że chodź wiele pracy i treningów za naszą drużyną to jeszcze więcej przed nami, aby zdobyć wiedzę i umiejętności. Wróciliśmy z jedną wygraną, która pokazała, że rozwijamy zdobyte doświadczenie oraz widzimy że ciężka praca nad swoim słabościami przynosi efekty. Jedno jest pewne – będziemy jeszcze ciężej trenować!!! Dziękujemy trenerowi Sławomirowi Gontarzowi oraz drużynie Balian za wsparcie.

 

Brak komentarzy

Napisz swój komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 - podajdalej.org.pl