Poznajcie naszych artystów!

Joanna Grabowska

Marzycielka, niepoprawna romantyczka, fantastka. Asia wciąż marzy o byciu sławną aktorką, w czym niewątpliwie się sprawdza, gdyż już niejednokrotnie pokazała nam swój kunszt aktorski. Dziś za obiektywem aparatu znów pokazuje swą artystyczną duszę. Niezwykłe zdjęcia kwiatów (przede wszystkim Stokrotek) oraz czarujące zdjęcia zwierząt z konińskiego parku im. Fryderyka Chopina to fotografie z których artystka jest najbardziej dumna, jak sama mówi „ Kocham otaczającą mnie przyrodę, dlatego to właśnie jej fotografowanie sprawia mi najwięcej przyjemności”.

Natalia Przeorek

Oryginalność, oraz niebanalne spojrzenie na architekturę miasta Konina to to, co charakteryzuje fotografie Natalii. Już pierwszego dnia warsztatów pokazała wszystkim jak dobrze czuje się za obiektywem aparatu. Uczy się języków obcych, ponieważ kocha podróże, co niewątpliwie można połączyć z jej talentem fotograficznym. Natalia również dobrze czuje się po drugiej stronie aparatu, o czym świadczy jej magiczne zdjęcie portretowe. O zdjęciach Natalii w prosty sposób można powiedzieć, że „mają to coś”. Sami oceńcie!

Maciek Kęsy

Jeśli ktoś najbardziej pasował do roli asystenta na warsztatach fotograficznych, to był to własnie Maciek. Noszenie statywu, precyzyjne ustawianie aparatu, pomoc przy wydruku zdjęć to funkcje w które wpisywał się znakomicie. Precyzja oraz techniczne zamiłowanie powoduje, że Jego fotografie są niezwykle perfekcyjne. Wyróżniają się dokładnością kadrowania, precyzyjną ostrością oraz znakomitym uchwyceniem momentu. Na pytanie co lubi fotografować odpowiedział „ Wszystko. Najważniejsza jest precyzja w wykonywaniu fotografii”. Wystarczy jedno spojrzenie, by wiedzieć, że to zdjęcie zrobił właśnie Maciek.

Joanna Maciejewska

Asia do tej pory wielokrotnie udowodniła, że aparat ją ‘kocha”. Debiutowała jako modelka, a jej twarz rozpoznawana jest w konińskich mediach. Tym razem pokazała nam, że czuje się doskonale również po drugej stronie aparatu. Zdjęcia Asi przepełnione są optymizmem i radością życia. Asia zaraża humorem i pozytywną energią. Przez całe warsztaty udowadniała nam, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych o czym świadczą miejsca w których wykonywała zdjęcia. Każda z jej fotografii pokazuje świat widziany przez różowe okulary. Jestem przeknana, że zdjęcia Asi wywołają uśmiech również na waszych twarzach!

Darek Zaworski

Oryginalny i pełen pasji. Posiada nietypowe hobby- uwielbia gadżety, natomiast prywatnie to wielki miłośnik wody truskawkowej 🙂 Jego pasja sprawiła, że podczas trwania zajęć nie rozstawał się z aparetem, co gwarantowało wiele pięknych ujęć. Darek zaskakuje również pewnością siebie, co sprawiło, że doskonale sprawdzał się w roli modela. Wystarczy spojrzeć na jego urzekające zdjęcie portretowe a zrozumiecie sami jak wyjątkowey i oryginalny jest Darek.

Adam Zygmuntowski

Niebywale energczny i temperamentny uczestnik warsztatów to właśnie Adam. Człowiek o wielkim sercu. Chce pomagać innym o czym przekonaliśmy się niejednokrotnie podczast trwania kursu. Wielkie zaangażowanie połączone z jego żywiołowością dało fantastyczny efekt. Fotografie Adama są nie tylko pełne energii ale również oddają Jego telent i serce włożone w ich wykonanie. Co najbardziej lubi fotografować ? „ Konin, ponieważ to Moje miasto”.

Lidka Surdej

Zdjęcia emanujące uczuciem i empatią to twórczość Lidki. Odrobina nieśmiałości i skromności w osobowości tej artystki dodają jej fotografiom dużą ilość autentyczności i realności. Ujęcia wykonywane przez Lidkę sprawiają, że piękne miasto jakim jest Konin zyskuje nowatroskie i kobiece spojrzenie. Myślę, że nikt nie będzie miał wątpliwosci co do tego, które z oglądanych fotografii należą własnie do niej.

Bartek Laskowski

Wszechstronność i wielość zainteresowań Bartka wyróżnia go z pośród innych osób. „Jeżdżę z tatą tandemem, gram na flecie, a od niedawna kocham fotografować” tak o sobie mówi sam artysta. Bartek zawsze trafia w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie, aby mógł spróbować czegoś nowego. Jest niezwykle otwarty i żywiołowy co sprawia, że jego zdjęcia są również pełne dynamizmu. Na pytanie co Kocha fotografować najbardziej było mu bardzo trudno odpowiedzieć, gdyż jak sam mówi „ Wszystko dookoła jest niezwykle ciekawe”.

Kasia Kujon

Pełna wdzięku i olbrzymiej pasji. Największym zamiłowaniem Kasi jest taniec w którym sprawdza się doskonale. Wiele wygranych konkursów i otrzymanych dyplomów to nie tylko jej wrodzony talent ale również wiele lat ciężkich treningów. Kasia podchodzi do życia odważnie i z uporem co z pewnością wpłynęło na jej sukcesy. Na warsztatach przekonaliśmy się, że równie dużo serca wkłada w swoje fotografie. Dużo pięknie zrobionych ujęć bulwarów, starówki czy zwierząt w parku im. Fryderyka Chopina przysporzyło nam wiele trudności by wybrać te najlepsze.

Adrian Legumina

Zdjęcia Adriana są niezwykle spontaniczne i pełne dynamizmu, co w pełni odpowiada jego osobowości. Jak sam mówi „Kocham przebywać wśród ludzi i łatwo przystosowuje się do nowego środowiska” co podczas warsztatów ułatwiało mu pracę z aparatem. Zajęcia fotograficzne odbywały się w przeróżnych częściach naszego pięknego miasta i w każdym z nich Adrian miał swój wyjatkowy pomysł na fotografię. Szum miasta, dialogi przechodzących ludzi nie przeszkadzały mu w pracy nad idealnym zdjęciem. Najbardziej Adrianowi podobały się zajęcia w centrum Konina, gdyż to właśnie tam dzieje się najwięcej.

Bartek Stawicki

W pierwszym momencie odrobinę nieśmiały, lecz wystarczy bardzo niewiele aby w pełni zaangażował się w powierzone mu zadanie. Do tej pory wspaniale wychodziło Bartkowi rysowanie, tym razem również sprawdził się w roli fotografa. Posiada duszę artysty, lecz jest to wyjątkowo nietypowy twórca. Jego lekko wybuchowa i spontaniczna osobowość sprawia, że zdjęcia Bartka są niezwykle oryginalne. Jak sam mówi „Nie lubię monotonni” dlatego zmieniające się otoczenie i niezwykła różnorodność, którą zapewniały warsztaty dawała Bartkowi możliwości do ujawnienia swojego prawdziwego talentu. Przekonajcie się sami!

Anna Trzoska

Pełna subtelności i kobiecego wdzięku Ania sprawia, że zrobione przez nią zdjęcia przybierają niecodziennego uroku. Jak stwierdza „Warsztaty pozwoliły mi oderwać się od monotonni życia codziennego, odkrywać nowe pasje i umiejętności”. Pozornie Ania jest typem samotnika jednak przy bliższym poznaniu to okazuje się niezwykłą gadułą, z którą czas mija niewiarygodnie szybko. Lekko romantyczna, parkowa sceneria w centrum miasta Konina okazała się dla Ani najciekawszym miejscem do ujawnienia swojego prwdziwego fotograficznego talentu. Mam nadzieję, ze nie tylko Państwo ale rónież sama artystka jest zachwycona swoimi fotografiami, gdyż są naprawdę niezwykłe!

Karolina Kopańska

Energiczna, pełna życia oraz fantastycznych pomysłów. Fotografowanie miasta Konin dawało jej wiele satysfakcji i dobrej zabawy. Karolina zawsze była tam, gdzie coś się działo, chcąc to uwiecznić na kliszy fotograficznej. Fotografowanie najstarszych zabytków miasta w muzeum w Golinie zdaniem Karoliny „dało możliwość uwiecznienia tego co najistotniejsze, a mianowicie historii naszego miasta”. Myślę, że pełne dynamizmu zdjęcia artystki na pewno pobudzą Państwa wyobraźnię.

Paweł Jaworski

Niezwykle spokojny i skromny uczestnik warsztatów to właśnie Paweł. Zawsze bardzo uważny i skupiony na najdrobniejszych szczegółach zrobił wiele przepięknych zdjęć. Prywatnie bardzo dba o swoich przyjaciół i bliskie mu osoby. „ Wiele razy do mnie dzwoni tak po prostu, żeby zapytać jak się czuję, to kochany chłopak” wspomina Pan Zdzisław. Dobre serce i spokój Pawła sprawiły, że jego zdjęcia ujmują Konin zupełnie z innej perspektywy. Pokazują to co wielu z nas nie dostrzega autentyczność miejsc i relacji między ludźmi.

Marta Kubalak

Kocha przyrodę i otaczających ją ludzi. Bardzo lubi się przytulać, mówiąc przy tym wiele miłych słów. Marta jest niezwykle otwarta i chętna do współpracy. Podejmuje się każdego powierzonego jej zadania udowadniając, że nie mam dla niej rzeczy niemożliwych. Bardzo lubi zwierzęta, dlatego przebywanie w Konińskim Parku im Fryderyka Chopina sprawia jej wiele radości i uśmiechu. Myślę, że każdy kto poznał Martę potwierdzi, że ta niezwykła osoba wprowadza na zajęcia wiele uśmiechu i miłości.

AUTOR PORTRETÓW – ADRIAN JÓZEFACKI

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 - podajdalej.org.pl