#FundacjaPODAJDALEJ - Fundacja Podaj Dalej - jeden procent podatku na pomoc i rehabilitację dla osób niepełnosprawnych - fundacja Doktor Janaszek

#FundacjaPODAJDALEJ

Z radością dzielimy się naszymi sukcesami! W X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” 2020 zajęliśmy II miejsce i zdobyliśmy wyróżnienie za projekty, które podnoszą jakość życia osób z niepełnosprawnościami. Celem Konkursu organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego było nagrodzenie działań (np. akcji społecznej, projektu społecznego, kampanii społecznej, usługi) zrealizowanych w roku 2019 i/lub 2020 w wielkopolskich społecznościach lokalnych na rzecz włączenia w życie społeczne osób z niepełnosprawnościami.

 

Kapituła Konkursu zatwierdziła 24 zgłoszenia konkursowe i dokonała wyboru Laureatów i Wyróżnionych w X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami”.

 

Laureatami X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” zostali:
I miejsce i 20 tys. zł – Krok po kroku HSA z projektem Odkryj Nurkowanie HSA 

II miejsce i 15 tys. zł – Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ za Mieszkania treningowe dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

III miejsce i 10 tys. zł – Stowarzyszenie na Górze za projekt Puszczeni na głębokie wody.

Wyróżnienia i po 2,5 tys. zł w X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” otrzymali:
Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ za Audyt w instytucjach publicznych Wielkopolska Dostępna edycja 2019.
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowych Skalmierzycach za działania i warsztaty dla matek i dzieci z niepełnosprawnościami.

Ogłoszenie wyników konkursu TUTAJ.

 

 

Gratulacje dla Iwony Grześkowiak i Macieja Wiatrowskiego oraz całego fundacyjnego Zespołu, który codziennie zmienia świat na lepszy 🏆 Gratulujemy też wszystkim nagrodzonym i cieszymy się, że zaleźliśmy się w tym gronie 🙂 O naszych nagrodzonych projektach więcej piszemy na stronach www.mieszkaniatreningowe.pl  oraz Wielkopolska Dostępna. Mieszkania treningowe prowadzimy dzięki współpracy z Miastem Konin. 

 

 

 

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 - podajdalej.org.pl