MAMA NA MEDAL w Fundacji PODAJ DALEJ - Fundacja Podaj Dalej - jeden procent podatku na pomoc i rehabilitację dla osób niepełnosprawnych - fundacja Doktor Janaszek

MAMA NA MEDAL w Fundacji PODAJ DALEJ

Izabela Kurowska to jedna z naszych fundacyjnych Super Mam. Właśnie została wyróżniona tytułem MAMA NA MEDAL. Serdecznie gratulujemy!

 

Konińskie Stowarzyszenie ONA dnia 22 maja 2018 w MDK Konin, wręczyło wyróżnienie naszej Super Mamie Izabeli Kurowskiej. Dlaczego to Ona została wytypowana? Spróbujemy to wyjaśnić w kilku słowach:

 

Pani Izabela jest mamą trójki uroczych dzieci Kasi, Jacka i  Darka. Darek i Jacek od 2 lat są Podopiecznymi Fundacji PODAJ DALEJ i bardzo chętnie uczestniczą w grupowych i indywidualnych zajęciach.

 

 

Pani Izabela posiada  ogromne doświadczenie i wiedzę na temat funkcjonowania na co dzień osób z niepełnosprawnością. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i dobrymi, wypracowanymi przez siebie praktykami. Jest zawsze uśmiechnięta i pełna życia. Bardzo chętnie bierze udział we wszystkich warsztatach dla Rodziców i  aktywizuje innych opiekunów.  Zawsze myśli o innych , a nie tylko o sobie i swoich dzieciach. Jest osobą niesamowicie empatyczną, przyjazną, szczerą, bezproblemową i nie roszczeniową. W życiu codzienny cieszą ją najmniejsze drobiazgi. Pani Izabela w godny naśladowania sposób wychowuje swoje dzieci: tłumaczenie – a nie krzyk; wspólne granie w gry planszowe – a nie telewizja bez ograniczeń; zdrowe jedzenie, ale  atrakcyjne dla dzieci np. domowa pizza   – a nie szybkie fastfoody na mieście.

 

 

Pani Izabela od zawsze uwielbia czytać książki, nawet jako mama trójki małych pociech,  nie tłumaczy się „niestety nie masz już czasu czytać”.  Czyta bardzo dużo i znajduje  na to czas gdy przywozi dzieci na rehabilitacje lub na indywidualne zajęcia do specjalistów –  a ona czeka na nich w poczekalni -nie z telefonem w rękę- lecz właśnie z książką.

 

 

                                                                                                Margareta Dorabialska-Muś

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 - podajdalej.org.pl