Już jest książka „Małych Odkrywców”!

W sierpniu podczas kolonii Małych Odkrywców działy się niezwykłe rzeczy…

Była wojna makaronowa, ogromne bańki mydlane, sztuki cyrkowe, a nawet zamki, rycerskie zbroje i niezwykli goście 🙂 i była też prawdziwa redakcja, która pod okiem Kasi i Damiana pracowała nad… książką! Tak, tak, w ubiegłym roku była wakacyjna gazetka, a w tym prawdziwa KSIĄŻKA!

 

 

 

 

Zanim pobierzesz książkę proszę obejrzyj z jaką dumą i radością dzieci opowiadają o niej:-)

 

 

Ta książka jest jak skarb, bo stworzyły ją dzieci, które odkrywały w sobie talenty, a przecież każdy talent to skarb! To naprawdę trudne zadanie, aby w ciągu 10 dni kolonijnych, które są wypełnione po brzegi różnymi zajęciami, znaleźć czas na napisanie książki. Ale wiecie co? Dla Małych Odkrywców nie ma rzeczy niemożliwych 🙂 Miało być ponad 30 stron, a wyszło 50!

 

Książka powstała dzięki wsparciu Fundacji Santander Bank Polska, której pięknie dziękujemy za możliwość rozwijania talentów pisarskich Małych Odkrywców. Dodatkowo dla nauczycieli szkół podstawowych (kl. I-VI) przygotowaliśmy scenariusz lekcji do przeprowadzenia zajęć podczas których dzieci dowiedzą się, że niepełnosprawność nie musi być przeszkodą w realizacji marzeń. POBIERZ BEZPŁATNIE scenariusz lekcji.

 

Brak komentarzy

Napisz swój komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 - podajdalej.org.pl