#Jubileusz 50-lecia Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie - Fundacja Podaj Dalej - jeden procent podatku na pomoc i rehabilitację dla osób niepełnosprawnych - fundacja Doktor Janaszek

#Jubileusz 50-lecia Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie

 

Święto konińskiego Medyka odbyło się 28 sierpnia 2020 w Konińskim Domu Kultury i na terenie WSCKZiU. W gronie zaproszonych gości, przyjaciół szkoły, pracowników, absolwentów i obecnych słuchaczy  znaleźliśmy się i my Fundacja PODAJ DALEJ. Kształcenie kadr medycznych i społecznych wiąże się z wieloletnią współpracą z różnymi instytucjami m.in. szpitalem, placówkami opiekuńczymi, gabinetami rehabilitacyjnymi oraz organizacjami pozarządowymi.

 

 

W uznaniu szczególnych zasług dla szkoły, decyzją Rady Pedagogicznej Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie zostaliśmy wyróżnieni i otrzymaliśmy statuetkę „Zasłużony dla Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie” Jest nam niezwykle miło i cieszymy się, że nasza współpraca została w taki sposób wyróżniona i doceniona. Dziękujemy!

 

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - podajdalej.org.pl