III. Bal Marzeń Fundacji PODAJ DALEJ

 

Ponad 250 osób bawiło się podczas III Balu Marzeń Fundacji PODAJ DALEJ, który odbył się 21 kwietnia w Koninie. Dochód z Balu wyniósł blisko 50 tys. złotych i w całości zostanie przeznaczony na pomoc osobom, które w wyniku wypadku straciły sprawność i muszą nauczyć się żyć na wózku. Gwiazdami wieczoru byli Jacek Wójcicki, Mili Morena i Jose Luis, a imprezę prowadzili Agata Biernat, Miss Polonia 2017, Zygmunt Chajzer i Janusz Lipiński.

 

 

Goście Balu Marzeń spotykają się, żeby wspaniale się bawić, ale też zrobić coś dobrego! Dzięki nim Fundacja PODAJ DALEJ zapewni pięciu osobom po wypadkach dwumiesięczny intensywny trening niezależnego życia w Akademii Życia.

 

– Bal Marzeń to impreza szczególna, ponieważ jest współorganizowana przez samych gości. Angażują oni czas i środki, aby ten wieczór był naprawdę wspaniały. – mówi Zuzanna Janaszek – Maciaszek, Prezes Fundacji PODAJ DALEJ – Tradycją Balu są pokazy mody, w których prezentują się nasi goście!

 

Nieprzypadkowe Gwiazdy!

Zygmunt Chajzer wspominał swoją znajomość z Patronem Fundacji – doktorem Piotrem Janaszkiem, ich wspólne audycje w radiowej Jedynce, a także wyjazdy do Stanów Zjednoczonych z niepełnosprawnymi dziećmi z Polski. Jacek Wójcicki już po raz drugi wystąpił, wspierając w ten sposób Podopiecznych Fundacji PODAJ DALEJ. Pierwszy koncert dał w 2004 roku, kiedy Fundacja rozpoczynała działalność!

 

Podczas Balu odbyła się aukcja i loteria fantowa. Największym zainteresowaniem cieszyła się fotografia „Kwiat” przekazana przez autora – Szymona Brodziaka, który słynie z niekonwencjonalnych czarno-białych sesji fotograficznych.

 

 

Mili Morena – fenomenalna piosenkarka i tancerka przeniosła gości w urokliwe zaułki starej Hawany. Gorący klimat podtrzymał Jose Luis, który zaprosił gości do salsy!

 

Organizatorzy dziękują wszystkim Partnerom oraz Gościom za wspaniały Bal, dzięki któremu osoby po wypadkach odzyskają niezależność!  

 

Relacja fotograficzna TUTAJ
Krótki film z dobrą balową energią TUTAJ

 

Partnerzy tegorocznego Balu Marzeń

 

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 - podajdalej.org.pl