#bakeacakechallenge Tort PODAJ DALEJ w ZSEU

Tak jak zapowiadaliśmy 15 urodziny mamy zamiar świętować cały rok 🙂 wiele ważnych wyzwań dodaje nam energii, ale najwięcej dają nam wspaniali ludzie.

 

 

 

 

 

 

1 marca 2019 r. gościliśmy w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie, gdzie uczniowie kierunków gastronomicznych wraz z Panią Katarzyną- rzecznikiem prasowym ZSEU zaprosili nas na degustację upieczonych tortów. Podjęte wyzwanie #bakeacakechallenge zrealizowane!

 

 

Uczniowie w czwartek 28 lutego wspólnie upiekli oraz udekorowali dwa torty PODAJ DALEJ. Następnego dnia wspólnie uczestniczyliśmy w poczęstunku. Podczas tego spotkania wychowankowie mogli posłuchać o działaniach fundacji, początkach jej rozpoczęcia i planach na dalszy rozwój. Jednak Osada Janaszkowo była największym obszarem do wspólnej dyskusji.

 

 

Uczniowie ZSEU w Żychlinie są bardzo aktywni także pod kontem wolontariatu dlatego nasze koleżanki z Centrum Wolontariatu PODAJ DALEJ opowiedziały o możliwościach współpracy z nami. Jedną z niespodzianek od ZSEU jest to, że 20 marca odbędzie się kawiarenka na terenie szkoły gdzie będzie można zakupić pyszne wypieki. Dochód z tej akcji przeznaczony zostanie na budowę Osady Janaszkowo <3 

 

 

Spotkanie było niepodważalnie wyjątkowe i udane! A skąd to wiemy? Bo oprócz atmosfery, która panowała największym potwierdzeniem była cisza! Słuchacze z zaciekawieniem i uwagą słuchali gdy opowiadaliśmy o fundacji.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji, Pani Katarzynie oraz uczniom szkoły za tak miłe przyjęcie, wielkie zaangażowanie i serce! Pomysłów na wspólne dzielenie się dobrem mamy jeszcze wiele 🙂

 

Brak komentarzy

Napisz swój komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 - podajdalej.org.pl