#Arteterapia Z czym to się je? - Fundacja Podaj Dalej - jeden procent podatku na pomoc i rehabilitację dla osób niepełnosprawnych - fundacja Doktor Janaszek

#Arteterapia Z czym to się je?

Terapeuto, instruktorze, asystencie, wolontariuszu – czy miałeś okazję brać udział w warsztatach arteterapii organizowanych przez Fundację im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ w Koninie?

Jeśli tak, to mamy nadzieję, że wspominasz je wyłącznie miło i po dziś dzień korzystasz w rozwiązań, sugestii, z którymi się na nich spotkałeś, a zawarte wówczas znajomości rozkwitają w najlepsze. Może zechcesz spotkać się z nami ponownie?

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji uczestniczyć w naszych warsztatach, to może zechcesz podejrzeć jak one wyglądają?

 

Niezależnie od tego, czy spotkaliśmy się już kiedyś w Koninie na jakichkolwiek warsztatach czy takie spotkanie jeszcze przed nami, mamy dla wszystkich ciekawą propozycję – prezent od naszych prowadzących: masz jedyną w swoim rodzaju okazję „zajrzeć zdalnie” na wybrany warsztat:

teatroterapia – teatr żywego aktora  (warsztat w terminie 26-28.02.2021) Prowadzący Janusz Szymański

muzykoterapia – dźwięk w terapii i edukacji (warsztat w terminie 5-7.03.2021) Prowadząca Marta Berdel

skulpturoterapia – praca z rzeźbą (warsztat w terminie 19-21.03.2021)* Prowadząca Magdalena Kopiczko

*Terminy warsztatów mogą ulec zmianie ze względu na sytuację pandemiczną i wprowadzane obostrzenia.

 

Podczas tych trzech warsztatów, które odbywać się będą stacjonarnie w Koninie prowadzący je niezwykli, renomowani specjaliści i pasjonaci w swoich dziedzinach przeprowadzą ok. godzinną transmisję zdalną dla wszystkich chętnych podejrzeć „z czym to się je”.

 

Może zastanawiasz się, czy teatr to dla Ciebie dobry pomysł na terapeutyczną specjalizację…

 

A może zawsze chciałeś spróbować rzeźbienia w glinie, ale właściwie nie wiesz jak się do tego zabrać – czy koniecznie trzeba mieć koło garncarskie i piec do wypalania gliny, by przeprowadzić zajęcia z podopiecznymi?

 

A może Twojemu sercu zawsze bliska była muzyka i w tym zakresie chciałbyś poszerzać swoje umiejętności, by dzielić się nimi z podopiecznymi z niepełnosprawnościami…

– teraz możesz „zajrzeć zdalnie” na taki warsztat, zaprosić znajomych terapeutów, instruktorów, współpracowników.

 

Kto wie, może będzie to początek nowej, zawodowej przygody, fascynacji i początek drogi do spotkania z nami w Koninie na warsztatach stacjonarnych. Na pewno będzie to promyk nadziei na to, że już wkrótce znów będzie można bez przeszkód spotykać się na wspólnych warsztatach i dzielić się swoimi doświadczeniami arteterapeutycznymi, spędzać czas w gronie terapeutów pracujących z osobami z niepełnosprawnościami.

 

Wypełnij formularz https://tiny.pl/rjljr i czuj się zaproszony na fragment wybranego przez siebie warsztatu.

Więcej szczegółów, dokładne godziny transmisji przekażemy w wiadomości e-mail osobom zapisanym.

 

Na zgłoszenia czekamy najpóźniej do tygodnia przed wybranym warsztatem (tj. teatroterapia do 19.02, muzykoterapia do 26.03, skulpturoterapia do 12.03)

Udział jest bezpłatny.

 

Projekt „Arteterapia drogą do twórczej integracji V” współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych oraz 1% podatku.

 

Komentarze są wyłączone.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - podajdalej.org.pl