#AkademiaŻyciaiSamodzielności Październik pełen gości! - Fundacja Podaj Dalej - jeden procent podatku na pomoc i rehabilitację dla osób niepełnosprawnych - fundacja Doktor Janaszek

#AkademiaŻyciaiSamodzielności Październik pełen gości!

Nie zdążyliśmy się obejrzeć, a już zakończył się Październik. Dla uczestników mieszkań treningowych i asystentów był to czas pracowity i nie tylko ze względu na zepsutą windę. Mimo przeciwności losu i bardzo zmiennej aury, nie odpuszczamy !

 

Chyba największym wydarzeniem miesiąca był przyjazd naszej wieloletniej przyjaciółki Sintji – przyjeżdża ona w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności w który to angażuje się również nasza Fundacja. Ta niezwykła dziewczyna z Łotwy zawsze wprowadza w nasze progi wesołą atmosferę i przeprowadza niezapomniane warsztaty Arteterapii.

 

W minionym miesiącu odwiedziła nas także telewizja TVP3, nagrywając o nas bardzo ciekawy materiał filmowy. Materiał mieliśmy możliwość obejrzeć 1 listopada w Telekurierze TVP. Natomiast dzieci ze szkoły podstawowej nr 1 z Konina  zaoferowały nam pomoc wolontarystyczną. To miłe ,że tak młodzi ludzie myślą o pomocy osobom z niepełnosprawnością – ich propozycja została przyjęta 🙂

 

W Październiku postanowiliśmy także odwiedzić ZOO w Poznaniu. Kontakt z naturą działa relaksująco na zmęczenie codziennymi obowiązkami. Był to także super trening aktywnej rehabilitacji- parę kilometrów na wózku!!!

 

Pod koniec miesiąca pożegnaliśmy się też z trójką wspaniałych ludzi którzy od teraz zasilają szeregi absolwentów mieszkań treningowych. Gosiu, Asiu, Emilianie – życzymy powodzenia !

 

 

Dawid Trzuskolas

Brak komentarzy

Napisz swój komentarz

Musi być zalogowany aby dodać komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 - podajdalej.org.pl