#ABC-samodzielności Warsztaty w kobiecym stylu 

W ramach projektu ABC- samodzielności dla osób z niepełnosprawnością w Wielkopolsce w dniach 05.04-07.04.2019r. odbyły się warsztaty. Tym razem skierowane zostały do Pań.

 

 

 

 

 

Co to mogło być? Nie trzeba długo rozmyślać… nasze piękne Panie rozpoczęły warsztaty z wizażystką Ewą, która przedstawiła  techniki wykonywania makijażu w ramach pokazu. Jednak  najlepszą zabawą było samodzielne wykonanie makijażu- efekty tej pracy można podziwiać na załączonych zdjęciach. Mimo kilku godzin spędzonych w ten sposób płeć piękna nie miała dość więc pojawiła się
Pani stylistka Magdalena  🙂

 

 

Wspólnie z uczestniczkami  dopasowały paletę kolorów pasującą do karnacji każdej z nich. Następnie z czasopism i magazynów modowych wycinały ubrania, dodatki i tworzyły plakat przedstawiający ich styl. Nie mogło zabraknąć prezentacji i dyskusji na temat mody. Co jest teraz na czasie? Ciężko określić-ale „grochy” zawsze będą OK. Damskie grono spędziło ten czas w miłej atmosferze, pełnej radości.

 

 

Dla odmiany kolejna część warsztatów prowadzona została przez przedstawiciela męskiego grona-
Pana Łukasza-fotografa. Uczestniczki zajęć poznały budowę aparatu oraz ciekawostki związane
z fotografią. Oprócz wartościowej teoria była też praktyka! Odbyła się sesja zdjęciowa z oświetleniem studyjnym. Można było poczuć się jak w profesjonalnym studio. Na podstawie wykonanych zdjęć Pan Łukasz pokazał jak wygląda obróbka i efekt końcowy sesji.

 

 

To był udany weekend- ciekawe zajęcia, miła atmosfera i pamiątka do albumu- czekamy na więcej<3

 

 

 

Brak komentarzy

Napisz swój komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 - podajdalej.org.pl