Piękno bez granic

 

Gorąco dziękujemy Fundacji Nigdy Nie Jest za Późno za zaproszenie do przedsięwzięcia, którego finał miał miejsce na Targach Look and Beauty Vision 2017 w Poznaniu, 23 kwietnia 2017.
Najważniejsze było ukazanie prawdziwego piękna ludzi, którzy są wśród nas i zasługują na wszystko co najlepsze – podsumowała pomysłodawczyni projektu Maja Stępień.

 

 

 

Udało się to dzięki wielu ludziom i Firmom – podkreśla Maja i dziękuje Firmie Karral Polska, wspaniałej dziewczynie o wielkim sercu, mistrzyni świata we fryzjerstwie artystycznym Marcie Robak, :)Mistrzowi świata we fryzjerstwie Błażejowi Adamus i doskonałej Magdalenie Grzesiak, a także Kamie Ostaszewskiej za suknie, w których dziewczęta czuły się jak prawdziwe księżniczki, Map Folaroni za piękne makijaże, Sylwii Jagielskiej, Grażynce Walczak, Monice Bączkowskiej i Ireneuszowi Folaronowi.
Podziękowania należą się również Ewie Sobiak za choreografię, Justynie Duda, Kasi Błoch i Markowi Zaborowskiemu za przepiękną rumbę, tancerzom ze Szkoły Tańca Jawor Poznań i Klubu Tańca Towarzyskiego Słońce, Polskiemu Teatrowi Tańca za skrzydła w których występował Marcin, Międzynarodowym Targom Poznańskim, Gminie Tarnowo Podgórne.

 

 

Jednak w tym dniu najważniejsze były Orły z Fundacja Podaj Dalej i Motyle z fantastycznymi chłopakami z Gminy Tarnowo Podgórne.

 

Zobaczcie Państwo sami

Brak komentarzy

Napisz swój komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 - podajdalej.org.pl