Mustang Young Wicemistrzem Polski

7 czerwca 2017 późnym popołudniem odbył się w Łodzi finał Polskiej Ligi Młodzieżowej, w której brały udział cztery drużyny KSN Start Warszawa, Pactum Scyzory Kielce, ŁTRSN Łódź i nasz Mustang Young.

 

Po rozegranych kolejkach w każdym z miast przyszedł  czas na finał, w którym spotkały się dwie najlepsze drużyny: gospodarze i nasz Mustang. Mecz od początku spotkania kontrolowali zawodnicy z Łodzi, skuteczna obrona i celne rzuty spod kosza nie dawały nam nadziei, że los tego meczu się odmieni. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy. Z powodu kontuzji w meczu nie mógł wystąpić nasz kluczowy zawodnik Krzysztof Walenciak, któremu życzmy szybkiego powrotu do zdrowia. Na uwagę zasługuję również nasz nowy zawodnik Adrian Jankowski, który rozegrał swój pierwszy mecz i zdobył pierwsze punkty. Brawo Adi.

 

Podczas rozgrywek Ligi młodzieżowej naszego Mustanga reprezentowali: Weronika Rosocka, Iga Walczak, Matusz Tylak, Krzysztof Walenciak, Marek Landzwojczak, Remigiusz Komorowski, Wojtek Drop, Dawid Maksymowicz, Antek Chszuszcz, Bartosz Powązka, Witek Lupka, Krzysztof Marczak, Adrian Jankowski i Jacek Szemfeld.

 

Gratujemy zawodnikom Łódzkiej drużyny zdobycia tytułu Mistrza Polski i dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomagali i wspierali naszego Mustanga – Wicemistrza POLSKI!!!

 

Brak komentarzy

Napisz swój komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 - podajdalej.org.pl