BAL NA STO PAR

II Charytatywny Bal Marzeń Fundacji PODAJ DALEJ odbył się 21 kwietnia w Sali Bankietowej Pod Platanem. Ponad 200 gości z Konina, Poznania, Łodzi, Gniezna i Warszawy przyjechało, aby pomóc osobom po wypadkach w rozpoczęciu nowego życia, a przy okazji miło spędzić wieczór! Dochód z Balu wyniósł ponad 23 tys. złotych.

 

Gorąca atmosfera towarzyszyła gościom od początku imprezy, bowiem na wybiegu pojawiły się modelki – znane Koninianki wraz ze swoimi dziećmi w strojach motocyklowych oraz barwnych stylizacjach od Andżeliki Chruścińskiej.

 

 

 

 

Zbigniew Wodecki uprzyjemnił ten wieczór niezapomnianymi przebojami. Z humorem opowiadał anegdoty z początków swojej kariery.  Jego aksamitny głos w połączeniu ze skrzypcami i trąbką wprowadził gości w magiczny nastrój.

 

 

Podczas aukcji można było wylicytować pamiątki sportowe (m.in. piłkę z autografem Jerzego Dutka, koszulkę Mariusza Wlazłego z autografami zawodników PGE Skry Bełchatów, koszulkę z autografem Marcina Gortata), 3-płytowy album Perfect Live April 1.1987 z autografami muzyków, kreację od Mariusza Przybylskiego, a także specjalną niespodziankę od Wojciecha Manna. Wśród kilkudziesięciu nagród na gości Balu czekały zaproszenia do Teatru Polskiego w Warszawie, piękna biżuteria, vouchery na zabiegi kosmetyczne, zakup wymarzonej kreacji szytej na miarę, ćwiczenia fitness pod okiem instruktora, catering dietetyczny oraz wakacje, a także piękne kosze z kawą, winami i kosmetykami, kolorowe koce i poduszki, sprzęt AGD, filtr do uzdatniania wody, mistrzowsko zdobione płyty winylowe, a także oświetlenie samochodu.

 

 

Imprezę poprowadził świetny duet Lucyna Lenard – Woźniak i Janusz Lipiński, wieloletni przyjaciele Fundacji PODAJ DALEJ. Goście bawili się do wczesnych godzin porannych z fantastycznym zespołem „Contract” ze Zduńskiej Woli. Tradycyjnie spróbowali też pysznego tortu!

 

 

– Bal Marzeń Fundacji PODAJ DALEJ to wspaniały dowód na to, że w dzisiejszym zabieganym świecie znajdujemy jeszcze czas i ochotę na angażowanie się w rzeczy ważne – na pomoc innym. Ogromnie dziękuję wszystkim Partnerom i Współorganizatorom Balu, dzięki którym mieliśmy tak fantastyczny wieczór. Gościom dziękuję za wspaniałą zabawę, dobrą energię i zaangażowanie! – mówi Zuzanna Janaszek – Maciaszek, Prezes Fundacji PODAJ DALEJ.

 

 

Brak komentarzy

Napisz swój komentarz

Musi być zalogowany aby dodać komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 - podajdalej.org.pl