AKTYWNI I NIEZALEŻNI. Warsztaty samodzielności.

 

Uczestnicy projektu Aktywni i Niezależni nie marnują ani chwili i doskonalą swoje umiejętności przydatne w życiu codziennym. W dniach 12-13.06.2017 grupa dziewcząt, którym żadne zadanie nie jest straszne, czyli Gosia, Beata, Asia, Kasia, Karolina uczestniczyły  w warsztatach samodzielności organizowanych  w Blues Hostelu.

 

 

 

Program warsztatów był bardzo napięty lecz pomimo natłoku obowiązków dziewczyny rewelacyjnie sobie radziły ze wszystkimi zadaniami i wszystkie wykonywały z uśmiechem na twarzy od ucha do ucha – treningi gotowania, sprzątania. Nikogo nie wyprowadził z równowagi rozsypany popcorn, który czekał na odkurzacz czy złośliwy makaron, który nie chciał znaleźć się w garnku. Wszystko dziewczyny  starały się wykonywać samodzielnie – czasem tylko przydała się niewielka pomoc Asystentek: Andżeliki , Marty i Marzeny. Nie straszne im było gotowanie, odkurzanie czy zmiana pościeli 🙂 Czas umilił im „spacer” (aktywna rehabilitacja) pod okiem Przemka na bulwarach, podczas którego dziewczyny ćwiczyły poruszanie się w przestrzeni miejskiej i słuchały wskazówek dotyczących poruszania się na wózku po mieście.

 

Warsztaty dziewczyny podsumowały w dwóch słowach „Chcemy więcej” tak więc zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przebiegu warsztatów i pozdrawiamy serdecznie z dużą dawką energii po wspólnie spędzonym czasie:)

 

Świętowaliśmy, także urodziny asystentki – Andżela nie powiemy które 🙂

 

Marta, Andżela, Marzena, Asia

 

Brak komentarzy

Napisz swój komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 - podajdalej.org.pl